
Stolik ART DECO to prawdziwa gratka dla miłośników modernizmu, ale również osób poszukujących praktycznego stolika kawowego. Stolik ten, to zestaw 3 okrągłych, połączonych ze sobą stolików, które można rozłożyć - dwa z trzech blatów można obracać i tworzyć w ten sposób mebel dopasowany do potrzeb jego użytkowników. Blaty stolików są okrągłe i wykonane z bezbarwnego, przezroczystego, hartowanego szkła. Konstrukcja jest stalowa i ma kolor srebrny.
Stolik ma lekką konstrukcję, co sprawia, że pasuje on do nowoczesnego wystroju wnętrz. Skomponuje się doskonale zarówno z pufami, jak i kanapami.

- Szerokość: 55-150 cm
- Wysokość: 28 cm, 36 cm, 43 cm
- Głębokość: 50 cm
UWAGA! Dla podanych wyżej wymiarów mebli obowiązuje tolerancja +/- 3%

- Materiał: szkło hartowane, stal
- Kolor: transparentno-srebrny
- Kształt blatu: okrągły
- Nogi: stal chromowana
- Styl: art decco, nowoczesny

- Pokój dzienny
- Przedpokój
- Gabinet
- Kawiarnia

Produkt ten sprowadzamy z zagranicy. Termin realizacji podany u góry oznacza datę, kiedy zamierzamy wysłać towar naszym Klientom.
Zmiana daty nie oznacza wydłużenia terminu realizacji poprzednich zamówień, tylko datę wysyłki dla nowych zamówień :)