DARMOWA DOSTAWA NA WSZYSTKO! POZNAJ SZCZEGÓŁY >>> link

  Obrazy

  ( ilość produktów: 6 )

  Jak zaaranżować obrazy na ścianach?

  Obrazy w domu to bardzo popularny element dekoracyjny, który może dodać wnętrzu charakteru i osobistego stylu. Istnieje kilka zasad aranżacyjnych, którymi należy się kierować podczas projektowania wnętrza, z wykorzystaniem nowoczesnych obrazów do stylizowania salonu, sypialni czy przedpokoju.

  Przy wyborze obrazów do domu warto zwrócić uwagę na kilka kwestii:

  • Styl wnętrza - wybierz obrazy, które pasują do stylu Twojego wnętrza. Na przykład, w minimalistycznych wnętrzach lepiej sprawdzą się obrazy o ciekawych, mocnych motywach, a w klasycznych - bardziej naturalne i spokojne.
  • Kolorystyka - obrazy powinny harmonizować z kolorami wystroju pokoju. Warto pamiętać, że kolory mają wpływ na nasze samopoczucie i nastrój, dlatego lepiej wybierać obrazy, które kojarzą nam się pozytywnie.
  • Wielkość - dobierz wielkość obrazów do rozmiaru pokoju i miejsca, w którym mają się znaleźć. Małe obrazki lepiej będą wyglądać na półce czy komodzie, a duże malowidła na ścianie.
  • Kompozycja - warto zastanowić się nad układem obrazów na ścianie. Mogą być ułożone w linii prostej, w kształcie litery L, albo w formie grupy. Ważne, aby zachować równowagę i proporcje.

  Oprócz estetycznych walorów, obrazy mogą również wpływać na nasze samopoczucie i nastrój. Dlatego warto wybierać te, które kojarzą nam się pozytywnie i przynoszą przyjemne emocje.

  pixel