DARMOWA DOSTAWA NA WSZYSTKO! POZNAJ SZCZEGÓŁY >>> link

  Materace piankowe

  ( ilość produktów: 3 )

  Co musisz wiedzieć o materacach piankowych

  Zakupy nowego materaca mogą być przytłaczające, ale nie muszą. Jeśli stoisz przed dylematem kupna materaca piankowego, oto co musisz o nim wiedzieć wiedzieć przed dokonaniem transakcji.

  Rodzaje materaców piankowych

  Podczas zakupów materaca piankowego, prawdopodobnie spotkasz się z określeniami takimi jak pianka z pamięcią, pianka poliuretanowa i pianka lateksowa. Ważne jest, aby zrozumieć różnice między tymi materiałami, abyś mógł podjąć świadomą decyzję przy zakupie materaca.

  Memory Foam - materace z pianki memory są wykonane z pianki poliuretanowej i zazwyczaj zapewniają większe wsparcie niż inne rodzaje materacy. Ten rodzaj pianki dopasowuje się do kształtu ciała i łagodzi punkty nacisku wzdłuż ciała, jednocześnie zapewniając wsparcie tam, gdzie jest ono potrzebne. Pianka z pamięcią pomaga również ograniczyć przenoszenie ruchu pomiędzy śpiącymi partnerami. Najpopularniejszym rodzajem pianki jest pianka viscoelastyczna, która jest bardziej wytrzymała niż tradycyjne pianki poliuretanowe.

  Pianka poliuretanowa - pianki poliuretanowe są twardsze niż pianki pamięciowe i zazwyczaj są bardziej przystępne cenowo. Oferują dobre wsparcie, ale mogą nie być tak wygodne jak pianki pamięciowe ze względu na brak zdolności amortyzacji. Materace z pianki poliuretanowej są często używane w połączeniu z innymi materiałami, takimi jak sprężyny lub lateks, aby zapewnić lepszy poziom komfortu.

  Pianka lateksowa - Materace lateksowe są zazwyczaj najdroższą opcją, ale oferują najwyższy poziom komfortu dzięki swojej naturalnej sprężystości i elastyczności. Lateks ma również pewne właściwości chłodzące, więc nie będzie zatrzymywał ciepła jak inne materiały. Jest również odporny na roztocza, pleśń i grzyby, więc jest to świetny wybór, jeśli cierpisz na alergie lub astmę.

  Materace piankowe występują w wielu różnych formach z różnymi kombinacjami materiałów dostępnych w zależności od Twoich preferencji i ograniczeń budżetowych. Niezależnie od tego, czy wybierzesz piankę z pamięcią, poliuretan czy lateks - jest wiele dostępnych opcji, więc zrób kilka testów, zanim zdecydujesz się na jeden produkt. Kiedy już znajdziesz odpowiedni materac dla swoich potrzeb - będziesz cieszyć się komfortowym i spokojnym snem!

  pixel