• icon
  14 dni na zwrot
 • icon
  Darmowa dostawa na wszystko
 • icon
  Szybka wysyłka (nawet w 48h)
 • icon
  Profesjonalne doradztwo
 • 22 599 40 68
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Regały na książki

( ilość produktów: 24 )

Regały na książki - w biblioteczce i nie tylko!

Regały na książki to podstawowe meble w biblioteczkach czy biurach oraz dodatkowe w salonach czy pokojach młodzieżowych. Mogą spełniać funkcje stricte porządkowe i organizacyjne, jak również dekoracyjne i uzupełniające.

Rodzaje regałów na książki

Istnieje wiele rodzajów regałów na książki, a wybór zależy od wielu czynników, takich jak ilość książek, styl wnętrza, dostępna przestrzeń i budżet. Poniżej kilka popularnych rodzajów regałów na książki:

Regały wolnostojące - to klasyczny typ regału na książki, który może być ustawiony w dowolnym miejscu w pokoju. Składa się z półek ułożonych poziomo lub pionowo, a ilość półek i wysokość zależy od potrzeb użytkownika.

Regały ściennych - to regały na książki, które można zamontować na ścianie. Pozwalają one na oszczędność miejsca, a ich wygląd może stanowić ciekawą ozdobę wnętrza.

Regały narożne - to regały na książki, które umieszcza się w narożniku pokoju. Dzięki temu wykorzystuje się przestrzeń w sposób optymalny.

Regały modułowe - to regały na książki, które składają się z oddzielnych modułów. Użytkownik może łączyć je w różne konfiguracje, co pozwala na dostosowanie regału do swoich potrzeb.

Regały z drabiną - to regały na książki, które przypominają drabinę, a półki ułożone są na stopniach. Takie regały mogą stanowić ciekawą dekorację wnętrza.

Regały na kółkach - to regały na książki, które można łatwo przemieszczać z jednego miejsca na drugie. Są one bardzo praktyczne w przypadku przestawiania mebli.

Regały do zabudowy - to regały na książki, które można wbudować w ścianę lub szafę. Dzięki temu można zaoszczędzić miejsce w pokoju.

Regały na książki są dostępne w różnych stylach i materiałach więc na pewno znajdziesz taki, który odpowiada twoim potrzebom praktycznym, jak również estetycznym.

pixel