DARMOWA DOSTAWA NA WSZYSTKO! POZNAJ SZCZEGÓŁY >>> link

  Konsole

  ( ilość produktów: 7 )

  Jak wykorzystać konsole w domu

  Masz w domu konsolę, ale nie jesteś pewien, jak w pełni ją wykorzystać? A może chcesz ją kupić, ale zastanawiasz się czy oprócz walorów estetycznych mebel ten spełni jakąś praktyczną funkcję? Nie martw się - istnieje wiele sposobów na wykorzystanie konsoli. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak możesz w pełni wykorzystać ten nietypowy, a funkcjonalny mebel.

  Konsola jako “stolik wejściowy”

  Jednym z doskonałych sposobów na wykorzystanie konsoli jest potraktowanie jej jako przyściennego stolika wejściowego w przedpokoju, umiejscowionego względnie blisko drzwi. Może on służyć jako miejsce, w którym domownicy mogą zostawić swoje klucze, pocztę i inne przedmioty podręczne po wejściu do domu. Umieść konsolę - stolik ścienny - w pobliżu drzwi i udekoruj go lampą lub innymi dekoracyjnymi przedmiotami, aby powitać gości.

  Gustowny ekspozytor

  Konsole są również idealne do wyeksponowania ważnych dodatków w domu, takich jak pamiątki rodzinne, dzieła sztuki czy ramki ze zdjęciami. Można je również wykorzystać jako stylowe kwietniki, które uzupełnią przestrzeń i nadadzą jej gustownego stylu.

  Stolik boczny w salonie

  Konsole z powodzeniem sprawdzą się jako stoliki boczne przy sofach czy narożnikach. Jeśli potrzebujesz dodatkowej powierzchni do odstawienia książki czy telefonu podczas oglądania telewizji, konsola stojąca wzdłuż boku sofy czy narożnika będzie idealna także do tego celu!

  Sekretarzyk

  Konsole mogą spełniać funkcję niewielkich, podręcznych biurek czy sekretarzyków. Niektóre z nich posiadają szuflady, w których można gromadzić przydatne dokumenty czy listy. Jeśli zdecydujesz się na nieco głębszy model swobodnie zastąpi Ci biurko do pracy.

  Konsole, stoliki ścienne, sekretarzyki… nazw jest wiele, jak i rozwiązań, które oferują, jeśli chodzi o zmaksymalizowanie funkcjonalności przestrzeni przy jednoczesnym dodaniu eleganckiego akcentu do każdego pomieszczenia w domu lub biurze. Są one dostępne w wielu różnych stylach i materiałach, więc możesz znaleźć taką, który idealnie pasuje do Twoich indywidualnych potrzeb.

  pixel