• icon
  14 dni na zwrot
 • icon
  Darmowa dostawa na wszystko
 • icon
  Szybka wysyłka (nawet w 48h)
 • icon
  Profesjonalne doradztwo
 • 22 599 40 68
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Materace kieszeniowe

( ilość produktów: 19 )

Materace kieszeniowe - wszystko, co musisz o nich wiedzieć

Materace kieszeniowe są popularną i wygodną opcją, jeśli chodzi o znalezienie idealnego materaca. Są one również znane jako materace sprężynowe kieszonkowe i posiadają pojedyncze sprężyny, które są zamknięte w małych kieszonkach z materiału. Każda sprężyna kieszeniowa jest niezależna, a to pozwala im poruszać się niezależnie od siebie. Zapewnia to zwiększony komfort i wsparcie, co sprawia, że materac kieszeniowy jest świetnym wyborem dla wielu osób.

Korzyści z materacy kieszeniowych

Materace kieszeniowe zapewniają kilka korzyści, które czynią je atrakcyjną opcją w stosunku do tradycyjnych materacy. Oto kilka z ich głównych zalet:

- Komfort - Poszczególne sprężyny poruszają się niezależnie, co pomaga zmniejszyć przenoszenie ruchu z jednej strony łóżka na drugą. Może to być szczególnie pomocne, jeśli dzielisz łóżko z partnerem, który ma tendencję do poruszania się w nocy. Ponadto, ponieważ wszystkie sprężyny mogą regulować się niezależnie, pomaga to zapewnić doskonałe wsparcie dla obu stron ciała.

- Trwałość - Ponieważ każda sprężyna porusza się niezależnie, oznacza to, że żaden obszar nie jest narażony na większy nacisk niż inna część materaca. Dzięki temu materace kieszeniowe są bardziej trwałe niż inne rodzaje materacy, które mogą zużywać się szybciej w niektórych miejscach z powodu nierównomiernego rozkładu nacisku.

- Cyrkulacja powietrza - Materace kieszeniowe zapewniają również lepszą cyrkulację powietrza niż zwykłe materace sprężynowe lub piankowe, ponieważ pomiędzy każdą sprężyną jest przestrzeń, która pozwala na łatwiejszy przepływ powietrza. Dzięki temu materac jest chłodny w cieplejszym klimacie i nie nagrzewa się zbytnio w zimniejszym.

- Odciążenie - Niezależny ruch każdej ze sprężyn oznacza, że mogą one indywidualnie dopasować się do kształtu Twojego ciała i zapewnić dodatkowe wsparcie tam, gdzie jest ono najbardziej potrzebne, na przykład na biodrach i ramionach. Dzięki temu, leżąc na łóżku, doświadczysz mniej punktów nacisku, a co za tym idzie, obudzisz się bardziej wypoczęty po dobrze przespanej nocy!

Materace kieszeniowe oferują kilka dodatkowych zalet w porównaniu z tradycyjnymi materacami wewnętrzno-sprężynowymi lub piankowymi, w tym lepszy komfort, trwałość, cyrkulację powietrza i ulgę w ucisku, co czyni je idealnym wyborem dla tych, którzy szukają wygodnego i wspierającego materaca w przystępnej cenie! Niezależnie od tego, czy chcesz unowocześnić swój obecny materac, czy kupić go po raz pierwszy, rozważenie materaca kieszeniowego może być świetnym rozwiązaniem!

pixel