Lustra stojące

  ( ilość produktów: 10 )

  Jak wkomponować stojące lustra w projekt domu

  Jeśli chodzi o dekorowanie domu, istnieje wiele opcji włączenia luster. Jednym z najlepszych sposobów, aby dodać odrobinę wyrafinowania i stylu do każdego pokoju jest dodanie stojącego lustra. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na pełnowymiarowe lustro czy element akcentujący, lustra stojące są dostępne w różnych stylach i rozmiarach, które mogą pasować do każdego projektu domu. Poznajmy różne sposoby, w jakie możesz je wykorzystać w swoim domu.

  Lustra stojące w sypialni

  Dodanie stojącego lustra do sypialni jest prostym sposobem na sprawienie, że będzie ona wyglądała na większą, jaśniejszą i bardziej zachęcającą. Jeśli przestrzeń na to pozwala, rozważ dodanie dwóch pełnych luster naprzeciwko siebie na przeciwległych ścianach. To stworzy ciekawy efekt wizualny, a jednocześnie sprawi, że pokój wyda się dwa razy większy! Dla mniejszych sypialni, spróbuj użyć jednego dużego lustra podłogowego i umieścić je przy jednej ścianie lub oprzeć o inny mebel jak komoda lub rama łóżka. Dzięki temu uzyskasz ten sam efekt, nie zajmując zbyt wiele miejsca.

  W salonie

  Stojące lustra są również świetne do salonu, ponieważ mogą być wykorzystane do odbijania światła z zewnętrznych źródeł, takich jak okna i lampy, dzięki czemu pokój wydaje się jaśniejszy i bardziej przyjazny. Umieść średniej wielkości stojące lustro za fotelem, tak aby zbierało naturalne światło z okien i drzwi w pobliżu. Alternatywnie, jeśli chcesz coś z większym zainteresowaniem wizualnym, zdecyduj się na dekoracyjne ramy, takie jak owalne lub prostokątne kształty z zawiłymi wzorami, które przyciągną wzrok gości, gdy wejdą do pokoju.

  W przedpokojach i wejściach

  Przedpokój jest często pomijany podczas dekorowania, ale dodanie elementu takiego jak wysokie stojące lustro, może naprawdę sprawić, że ten obszar zyska na estetyce! Rozważ umieszczenie jednego w pobliżu drzwi wejściowych, aby goście mieli coś ciekawego do oglądania podczas czekania na ciebie. Możesz również umieścić duże lustro na całej długości po jednej stronie korytarza; będzie ono idealne do sprawdzenia, jak dobrze wyglądasz przed wyjściem z domu! Wreszcie, jeśli przestrzeń pozwala, użyj dwóch średniej wielkości stojących luster naprzeciwko siebie, aby stworzyć symetryczną równowagę w twoim przedpokoju lub wejściu.

  Stojące lustra są wszechstronnymi elementami, które mogą być używane w całym domu w prawie każdym pokoju lub obszarze! Są świetne do ozdabiania małych przestrzeni, te wydają się większe i jaśniejsze podczas gdy funkcja oszałamiającego odbicia które dodają głębię i teksturę sprawdzą się w salonach czy jadalniach. Pomimo swoich rozmiarów, te lustrzane dekoracje nie powinny być pomijane - mogą naprawdę przekształcić każdy pokój w coś wyjątkowego!

  pixel