2021-07-09

W ONEMARKET honorujemy Kartę Dużej Rodziny

Jak uzyskać zniżkę?

Każda osoba zainteresowana zakupem mebli w ONEMARKET i posiadająca ogólnopolską lub lokalną kartę KDR może liczyć na 5% rabat na wszystkie towary znajdujące się w naszej ofercie. Aby uzyskać rabat prosimy o kontakt z działem sprzedaży przed zakupem, aby otrzymać indywidualny kod rabatowy. Zweryfikujemy Twój numer i jeśli jest on poprawny przydzielimy Ci zniżkę w wysokości 5%. 

Kontakt z ONEMARKET

e-mail: biuro@onemarket.pl

tel.: 22 599 40 68

Co to jest Karta Dużej Rodziny?

To system zniżek dla rodzin 3+, z których można korzystać zarówno w instytucjach publicznych, jak też prywatnych firmach. Posiadając Kartę Dużej Rodziny możesz korzystać z rabatów nie tylko na zakupy, ale również na bilety do kina, na basen czy komunikację miejską.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe - zarówno przez nas, jak i naszych Zaufanych Partnerów. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Akceptacja tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do nich klikając w zakładkę „Konfiguracja zgód”. Zgodę możesz wycofać w dowolnym momencie poprzez usunięcie plików cookies z przeglądarki z danego urządzenia końcowego.

Zamknij
pixel