DARMOWA DOSTAWA NA WSZYSTKO! POZNAJ SZCZEGÓŁY >>> link
2022-09-16

Targi Maison&Objet w Paryżu: moc designu, barw i energii!

Wrześniową edycję Maison&Objet w 2022 roku charakteryzowały wyjątkowe projekty, spektakularne instalacje, często baśniowe i futurystyczne koncepty. Jak co roku na kilka dni w Paryżu wyłoniło się miejsce będące kolebką dla nowych talentów projektowych oraz sceną dla niezwykle bogatej selekcji wystawców. Byliśmy tam i my!

Tegoroczne wydanie Targów odbyło się w niezwykle pozytywnej i pełnej entuzjazmu aurze, gromadząc 58 688 odwiedzających ze 147 krajów. Zachwycał szeroki wachlarz nowych odkryć: kolorystyki, materiałów, inspiracji. Często też dziwił i wprawiał w osłupienie dobór stylistyki, nietuzinkowych pomysłów czy przewodnich tematów kolekcji. Nie ulega jednak wątpliwości, że wśród tych wszystkich "niezwykłości" i "dziwów" pięknie wyłaniały się obecne i nadchodzące trendy na rynku wnętrzarskim i nie tylko!

Zwierzęca i dzika natura często przemawiała przez kolekcje mebli i dodatków, królowały tygrysy, lwy, ale i małpy czy kaczki. Złoto nadal krążyło wśród elegancji i blichtru, ale ten ostatni często podawany był w baśniowym wydaniu. Solidne, ponadczasowe i niezastąpione drewno nie zostało pominięte, a urozmaicone przez plecionki i ratany. Wybuchały mocne barwy z przewodnim kolorem roku 2022 Very Peri. No i wszyscy pokochali obłości i kaktusy!

Rok w rok zespół Onemarket, dzięki inspiracjom z targów Maison&Objet ładuje twórcze akumulatory i wykorzystuje kreatywne doświadczenia w swojej pracy:) A żeby nie być gołosłownym poniżej przygotowaliśmy naszą ofertę, która koresponduje z duchem trendów Maison&Objet w Paryżu: 

Granatowa kolekcja Skandica MERLIN
Designerskie stoliki LIQUID
Marmurowe blaty - stolik DIAMOND
Kolor roku 2022 Very Peri - tapicerowane łóżko ADRIANO
Meble z plecionką - komoda Bamboo
Obrazy z motywem kobiety - kolekcja ArtPunk
Obłe podstawy mebli - kolekcja Dancan LOTTA

Nam przypadła do gustu ta koncepcja i jak najbardziej się z nią utożsamiamy:) A jeśli Wam się również podoba to taką harmonię czerni, szlachetnego metalu i kobiecego uroku znajdziecie w naszej bestsellerowej czarnej kolekcji Skandica MERLIN ze złotymi i srebrnymi dodatkami >>> LINK

Kobieta współczesna
pixel