DARMOWA DOSTAWA NA WSZYSTKO! POZNAJ SZCZEGÓŁY >>> link
2021-11-22

Przedpokój - wizytówka każdego domu

"Proszę wejdź!" To z tego miejsca witamy i zapraszamy do naszego domu rodzinę i przyjaciół. Przedpokój, korytarz, hol to pomieszczenie, które codziennie użytkujemy wychodząc do pracy, wracając z zakupów czy szykując dzieci do szkoły. To również pole do zorganizowania praktycznego przechowywania. Przedpokój powinien być piękny, bo tam powstaje pierwsze wrażenie, ale musi też być funkcjonalny!

Nowa marka FIMPRE proponuje gotowe rozwiązania dla tych, którzy szukają niebanalnych, eleganckich i w pełni praktycznych mebli do przedpokoju.  Kompaktowość i funkcjonalność zestawu sprawia, że wszystko co potrzebne w garderobie czy holu jest w jednym miejscu! Przedpokój Eveline to wieszak z 5 wygodnymi uchwytami na odzież wierzchnią, 3 pojemne szuflady w komodzie, praktyczny schowek umieszczony pod miękkim siedziskiem pufy oraz duże lustro.

Meble Fimpre Eveline można obejrzeć na żywo w Showroomie:

ONEMARKET
ul. Węgierska 2
05-230 Kobyłka
pn-pt 10:00-18:00 / sb 10:00-14:00

Modułowy zestaw Eveline pozwala na dowolne łączenie elementów i oddzielny zakup każdego z nich: wieszaka, pufy, lustra oraz komody. Może potrzebujesz jedynie stylowego i funkcjonalnego siedziska i idealnie pasującego do niego lustra? A może elegancka, kompaktowa komoda z pojemnymi szufladami i ukrytą półką na drobiazgi to coś czego brakuje Tobie w Twoim przedpokoju? Skorzystaj z gotowych rozwiązań Fimpre!

Zestaw Eveline Fimpre

Wystrój przedpokoju powinien odpowiadać Twoim potrzebom oraz wymaganiom architektonicznym wnętrza. Pamiętaj, że jest to wejście do Twojej przestrzeni życiowej dlatego indywidualny projekt i dopasowanie poszczególnych elementów idealnie do założonej koncepcji jest bardzo ważne, a meble modułowe Fimpre Eveline tylko to ułatwiają!

Onemarket jako jedyny przedstawiciel i dystrybutor mebli FIMPRE prowadzi PRZEDSPRZEDAŻ wszystkich modułów mebli z DARMOWĄ dostawą.

pixel