DARMOWA DOSTAWA NA WSZYSTKO! POZNAJ SZCZEGÓŁY >>> link
2023-08-23

Meble z łukami - hit we wnętrzarstwie! Komody z łukami to "must have" nowoczesnych wnętrz

W świecie designu wnętrz pewne trendy przychodzą i odchodzą, jednak są takie, które nie tylko przetrwają próbę czasu, ale również wprowadzą do naszych domów wyjątkowy charakter. Jak będzie z obecną modą na meble z zaokrągleniami, obłościami i łukami, która szybko zyskuje rzesze fanów na całym świecie? Czy jest to odpowiedź na naszą potrzebę powrotu do natury, spokoju i harmonii w zgiełku codziennego życia? Wiele wskazuje na to, że tak właśnie jest.

Drewniana komoda z łukami – "atrakcja" każdego wnętrza

Kiedy mówimy o meblach z łukami, myślimy przede wszystkim o tych elementach wyposażenia wnętrz, które łączą w sobie zarówno funkcjonalność, jak i niezwykły design. Wspaniałym przykładem jest drewniana komoda z łukami, która stała się prawdziwym hitem ostatnich miesięcy. Jej delikatne, łukowate formy idealnie wpasowują się w nowoczesne, minimalistyczne przestrzenie, jak i te bardziej klasyczne. Komoda taka dodaje wnętrzu lekkości i subtelnej elegancji, będąc jednocześnie praktycznym miejscem do przechowywania.

Drewniany regał lub szafka RTV z łukami – poukładana i modna przestrzeń

Nie tylko komody korzystają z tego trendu. Drewniany regał/szafka RTV z łukami to kolejny mebel, który zachwyca nie tylko swoją formą, ale i funkcją. Wydawać by się mogło, że regał to po prostu półki na książki czy inne przedmioty, ale dzięki łukowatym zdobieniom staje się on dekoracją samą w sobie. Adaptując go na szafkę RTV zyskujemy wysoce praktyczny i efektowny mebel pod telewizor.

"Łuki" w kolorach – nowatorskie projekty mebli z łukami w odważnych i pastelowych odcieniach

Współczesne wnętrza coraz częściej odważnie korzystają z palety barw. W trendzie są zarówno żywe, soczyste kolory, jak i delikatne, pastelowe odcienie. To doskonała wiadomość dla tych, którzy chcą wprowadzić do swojego domu trochę życia i energii. Odpowiedzią na te trendy może być kolekcja drewnianych komód i regałów/szafek RTV z łukami Visby Olimpia, dostępna w sklepie Onemarket. Bogata paleta barw, która obejmuje aż 9 wersji kolorystycznych, pozwala idealnie dopasować meble do niemal każdego wnętrza, czy to w stylu boho, skandynawskim, czy też bardziej klasycznym.

Trend mebli z łukami to nie tylko chwilowa moda, ale przede wszystkim wyrażenie naszej potrzeby otaczania się pięknem i harmonią. Drewniana komoda z łukami czy drewniany regał bądź szafka RTV z łukami to inwestycja, która przyniesie do domu ciepło i styl. A jeśli dodatkowo kochasz kolor, kolekcja Visby Olimpia od Onemarket będzie strzałem w dziesiątkę.

DREWNIANA KOMODA Z ŁUKAMI VISBY OLIMPIA HIGH / KOLOR GRANAT SZLACHETNY
pixel