• icon
  14 dni na zwrot
 • icon
  Darmowa dostawa na wszystko
 • icon
  Szybka wysyłka (nawet w 48h)
 • icon
  Profesjonalne doradztwo
 • 22 599 40 68
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2021-11-22

Meble do przedpokoju witają naszych gości

Meble do przedpokoju winny być szczególnie funkcjonalne, a jednocześnie piękne, ponieważ to one są odpowiedzialne za pierwsze wrażenie jakie wywrzemy na naszych gościach.

Myśląc o meblach do przedpokoju mamy na myśli szafki na buty, komody do przedpokoju, wieszaki czy pojemne szafy. Meble przedpokojowe mają szczególne zastosowanie i rzadko można je zastąpić meblami z innych pomieszczeń. Np. komody do przedpokoju powinny mieć specjalne przegródki, które umożliwią przechowywanie obuwia. Również szafy przedpokojowe powinny uwzględniać konieczność powieszenia odzieży wierzchniej, która często jest wilgotna, dlatego ważna jest również wentylacja.

Miejsce na buty

W związku z rozwojem handlu z Chinami, jesteśmy świadkami znacznego spadku cen odzieży czy obuwia. Dlatego dzisiaj znacznie łatwiej możemy sobie pozwolić na zakup najprzeróżniejszego obuwia. To wiąże się z tym, że w przeciętnym domu, gdzie mieszka kilka osób, mamy problemy z magazynowaniem większej ilości butów. Tu z pomocą przychodzą nowoczesne szafki na buty oraz komody do przedpokoju. Jeśli są dobrze zaprojektowane, to kłopot rozwiązuje się sam - wystarczy kłaść buty „na miejsce”. Dobre szafki na buty charakteryzują się również łatwością dotarcia do butów, bez konieczności „nurkowania” gdzieś w czeluściach mebla.
Wygodne komody

Dobrym rozwiązaniem są również komody do przedpokoju, które magazynują obuwie w dużych i pojemnych szufladach. Tego typu meble do przedpokoju przypominają te znane z sypialni czy salonu. Doskonale spełniają swoją funkcję i są bardzo wygodne. Komoda do przedpokoju może służyć jako poręczna półka. Dzięki temu, że posiada duży blat, możemy na niej położyć np. torebkę.
Wieszaki na ubrania

Poręcznym rozwiązaniem są wieszaki do przedpokoju. Pozwalają łatwo powiesić ubranie, z którego często korzystamy. Te rzadziej używane, winny wisieć w szafie. Wieszak ma tę przewagę nad szafą, że odzież, która na nim wisi doskonale się wentyluje, ale wygląda mniej estetycznie. Wieszaki do przedpokoju podobnie jak inne meble, mogą być drewniane, metalowe, nowoczesne czy stylowe.

Siedzisko i szaka na buty

Eleganckie siedzisko i szafka na buty Dancan CAROLINE

Szafki na klucze

Urządzając przedpokój, nie powinniśmy zapominać o przydatnych drobiazgach. Doskonałą pomocą są szafki na klucze. Często w formie skrzynki, świetnie organizują kwestię magazynowania kluczy. Szafki na klucze oszczędzają nam spory kawałek czasu, ponieważ dzięki nim unikamy poszukiwań pod hasłem „gdzie ja położyłem te klucze?”. Szafka na klucze ma tę przewagę nad wieszakiem, że jest dyskretna. Klucze od auta czy garażu są po prostu schowane. Szafki do kluczy często występują w postaci fajnych i zabawnych gadżetów, które już na wejściu poprawiają humor.

Meble do przedpokoju to „forpoczta” wystroju pozostałej części domu. Piękny przedpokój daje nadzieję na piękny dom czy mieszkanie. Budzi ciekawość i chęć poznania lepiej mieszkańców, tak ciekawie urządzonego wnętrza.

pixel