DARMOWA DOSTAWA NA WSZYSTKO! POZNAJ SZCZEGÓŁY >>> link

Lustra - dodatki

Mata grzewcza - cienka mata wykonana z tworzywa sztucznego wysokiej jakości. Naklejana z tyłu lustra rozgrzewa taflę zapobiegając jej zaparowywaniu.

Technologia Nano Mirror Protection TM - specjalnie opracowana technologia, która wnika w strukturę szkła, zabezpieczając lustro przed zabrudzeniami oraz wilgocią. Cząsteczki wody oraz kurzu odbijają się od tafli, za sprawą czego, lustro pozostaje czyste przez długi czas. Dzięki tej technologi czyszczenie lustra jest niezwykle proste - wystarczy je przetrzeć wilgotną szmatką. WAŻNE: Powłoka Nano nie zabezpiecza lustra przed zaparowywaniem.

Technologia Silver Nano Mirror Protection TM - pełni tę funkcję co Technologia Nono. Dodatkowo zachodzi w niej proces samoczyszczenia - dzięki zawartym w niej cząsteczką srebra, tafla lustra odpycha krople wody; te spływając po powierzchni, zbierają ze sobą krople brudu. Produkt odznacza się głębokim wnikaniem i szybkim czasem schnięcia. Powłoka Nano zyskuje większy połysk, a zawarte w niej Nano cząsteczką srebra, ograniczają rozwój grzybów pleśni i roztoczy, dzięki temu jest ona idealna dla alergików.

Zaletą Technologi Silver Nano Protection jest jej długi czas działania.


Zestaw mocowania Mirror Smart Fix - zestaw narzędzi, który umożliwia komfortowe i bezpieczne zamontowanie lustra. Skład zestawu: różnego rodzaju haki, kostka elektryczna IP44, specjalne zabezpieczenie brzegów lustra (narażonych na uszkodzenia podczas montażu).

Zestaw mocowania Mirror Smart Fix Pro - rozszerzony zestaw o specjalny szablon z poziomnicą oraz komplet wierteł. Elementy te umożliwiają montaż lustra przez jedną osobę.

BARWA ŚWIATŁA

CIEPŁA (2800 - 3200K) - to barwa światła wprowadzająca przyjemny, ciepły nastrój. Idealnie sprawdzi się zatem w pomieszczeniach mieszkalnych np. salonie czy sypialni. Taka barwa doskonale współgra z ciepłymi kolorami otoczenia. Jest to koloru światła niepolecany do pracy, gdyż światło w kolorze 3000K sprzyja rozluźnieniu i odprężeniu, nie motywując do działania.

NEUTRALNA (4000 - 4500K) -  to barwa najbardziej uniwersalna z palety barw światła. Znajduje się ona pomiędzy światłem zimnym a ciepłym. Pasuje do wszystkich pomieszczeń - współgra z każdą kolorystyką ścian, meblami i dodatkami. Dzięki swej wszechstronności jest wybierana przez osoby, lubiące światło ciepłe, jak i zimne. Barwa neutralna w przeciwieństwie do barwy ciepłej nie wywołuje senności. Orzeźwia ona wnętrze, dając przyjemne dla oczu światło, zbliżone do światła słonecznego. Nadaje się do oświetlenia powierzchni mieszkalnych, biurowych, ale także ogrodów i parkingów.

NEUTRALNA TRUE LIGHT - to barwa podobna do barwy NEUTRALNEJ (4000 - 4500K). Dodatkowo jej światło jest jeszcze bardziej zbliżone do światła naturalnego.


ZIMNA (5600 - 6500K) -  to barwa dająca całkowicie jasne światło. Pasuje do wnętrz urządzonych w odcieniach bieli. Wygląda niezwykle świeżo i pobudzająco, jeśli jej źródło światła nie jest zbyt mocne, pasuje również do stref odpoczynku. Barwa ta nie zmienia kolorów otoczenia, jak np. barwa ciepła, która białej kartce papieru nada odrobinę żółtego odcienia. Jest ona ze wszystkich barw najbardziej motywująca i pobudzająca do pracy.


KOLOR RGB - Idealne rozwiązanie dla wielbicieli koloru. LED w opcji RGB umożliwi zmianę koloru oświetlenia naszego lustra w dowolnym momencie.

Nazwa RGB wywodzi się od trzech pierwszych liter angielskich nazw barw: R - red (czerwony), G - green (zielony) i B - blue (niebieski). Kolory te w zamontowano w formie małych diod, obok siebie na jednym pasie ledowym, mieszają się ze sobą, uzyskujemy dzięki temu aż 20 różnych barw oświetlenia. Do zestawu dołączony jest pilot, za pomocą którego sterujemy oświetleniem – wybierając barwę jednej z kilkunastu dynamicznych funkcji oraz jasności świecenia (z 5-stopniowej skali).

pixel