DARMOWA DOSTAWA NA WSZYSTKO! POZNAJ SZCZEGÓŁY >>> link
2022-03-22

Komody Skandica Merlin w domu u Agnieszki Mrozińskiej i Alexa Caprice

"Uwielbiamy zmiany, bawimy się kolorami i stylem. Dziś jesteśmy szczęśliwi, bo w końcu udało nam się zaaranżować kolejne wnętrze, którego perełką jest komoda Skandica Merlin. Połączenie butelkowej zieleni ze złotymi elementami jest według nas piękne, a uchwyt w kształcie liścia skradł nasze serca. Do tego stopnia, że do salonu nabyliśmy taką samą tylko w kolorze białym!"

Komoda Skandica MERLIN to elegancki mebel do przechowywania różnego rodzaju drobiazgów, który podbija serca prostą sylwetką ubraną w stylowe dodatki. Za jego urodę odpowiada piękny, duży, nieregularny, dwuczęściowy uchwyt w kształcie liścia wykonany z metalu, który doskonale koresponduje z nóżkami w tym samym kolorze. Ten efektowny detal otwiera drzwiczki w centralnej części mebla, natomiast drzwiczki po lewej i prawej stronie mebla otwierają się za pomocą systemu “push to open”.

W skład kolekcji wchodzi: komoda, wysoka komoda (szafa), szafka RTV oraz szafka na buty w 4 wersjach kolorystycznych.

Wysoką granatową komodę można obejrzeć na żywo w Showroomie:
ul. Węgierska 2, Kobyłka (k. Warszawy)
pn-pt 08:00-17:00 / sb 10:00-14:00

Komody Skandica Merlin to nieskazitelne piękno oraz funkcjonalność: "Cała seria mebli z kolekcji Skandica Merlin jest dziełem sztuki, a te komody stały się zdecydowanie faworytami w naszych wnętrzach" - mówi Agnieszka.

Agnieszka Mrozińska zdecydowała się na zieloną komodę Skandica Merlin. Ten elegancki mebel to połączenie prostej formy, wyrazistego koloru oraz wyrafinowanych, złotych dodatków. Zachwyca wszystkich tych, którzy cenią sobie subtelny design połączony z minimalistyczną formą. 

Nie mogła się też oprzeć białej wersji dlatego kupiła białą komodę Skandica Merlin wstawiając ją do salonu. 

Cała kolekcja Skandica Merlin dostępna jest w 4 modnych energizujących barwach: zieleni,  granatu, bieli oraz czerni.

Kolekcja Skandica Merlin: LINK

Kolekcja komód Skandica Merlin

Posłuchaj co mówi sama Agnieszka o kolekcji Skandica Merlin:

pixel