2023-01-17

Drewniana komoda z szufladami to inwestycja, która się opłaca

Drewniana komoda z szufladami, niezależnie od stylu w jakim została wykonana, zawsze charakteryzuje się praktycznym wykorzystaniem. Jest to bardzo popularny mebel, który towarzysząc człowiekowi przez stulecia, przeszedł szereg ewolucji, aby dopasować się do aktualnych trendów i potrzeb użytkownika.

Praska rodem z Francji

Drewniana komoda z szufladami rozpowszechniła się w całej Francji i w innych krajach Europy w XVIII wieku. Meble z tego okresu określano później stylem Ludwika XIV. Do Polski zawitała także w XVIII wieku, określana staropolską nazwą praska, ze względu na to, że służyła do przechowywania wyprasowanej bielizny.

Czy warto zainwestować w drewnianą komodę z szufladami?

Drewniana komoda z szufladami jest podstawowym meblem do wzięcia pod uwagę, jeśli przymierzamy się do odświeżenia wystroju swojego mieszkania lub zamierzamy od podstaw umeblować swój dom. To decyzja, którą podejmuje się na długie lata, dlatego powinna być przemyślana. Ceny mebli z litego drewna są wyższe niż z materiałów drewnopodobnych, ale wbrew pozorom zakup drewnianej komody z szufladami jest idealnym rozwiązaniem, także ze względów ekonomicznych.

Zalety drewnianej komody z szufladami

  1. drewniana komoda z szufladami pasuje zarówno do nowoczesnych minimalistycznych wnętrz, których stają się główną ozdobą, jak i do salonów stylizowanych na minione epoki. Doskonale komponuje się ze wszystkimi kolorami ścian.
  2. naturalny rysunek drewna, jego unikatowa faktura, przyjemnie gładka, a zarazem ciepła w dotyku – to cechy, których nie da się zastąpić żadnym innym materiałem.
  3. każdy egzemplarz drewnianej komody z szufladami jest absolutnie wyjątkowy, ponieważ nie ma drugiego takiego samego układu słojów i sęków. Ta cecha jest ważna jeśli cenimy sobie oryginalne przedmioty z charakterem.
  4. decydując się na drewnianą komodę z szufladami możemy z upływem czasu zaobserwować subtelne dojrzewanie drewna, które pod wpływem promieni słonecznych będzie bardzo powoli i stopniowo ciemnieć.
  5. drewniana komoda z szufladami to mebel odporny i wytrzymały na wszelkiego rodzaju zarysowania czy uszkodzenia,
  6. kupując drewnianą komodę z szufladami dokonujemy świadomych konsumenckich wyborów, jesteśmy bardziej ekologiczni, gdyż tańsze meble z mniej trwałych materiałów w niedługim czasie spowodują kolejne nasze zakupy. Drewniana komoda z szufladami to inwestycja, która będzie służyła jeszcze przyszłym pokoleniom.
Drewniana komoda z szufladami Visby Kielce

Mebel z wyższej półki

Najważniejszą zaletą drewnianej komody z szufladami jest jej estetyczny i elegancki wygląd. Prosta w swojej formie, nowoczesna i uniwersalna, świetnie prezentuje się w każdym pomieszczeniu. Naturalne drewno nadaje jej charakteru mebla specjalnego, wyjątkowego, “z wyższej półki”. Od razu widać jej niezwykłą jakość wykonania, co automatycznie podnosi prestiż wnętrza. Ponadto w każdym pomieszczeniu służy doskonale do przechowywania różnorodnych podręcznych przedmiotów. A jej drewniany blat to idealna powierzchnia do wyeksponowania dekoracji i pamiątek.

Biała drewniana komoda z szufladami - Visby Livia

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe - zarówno przez nas, jak i naszych Zaufanych Partnerów. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Akceptacja tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do nich klikając w zakładkę „Konfiguracja zgód”. Zgodę możesz wycofać w dowolnym momencie poprzez usunięcie plików cookies z przeglądarki z danego urządzenia końcowego.

Zamknij
pixel