2021-10-04

Dostawa z wniesieniem – komfortowe rozwiązanie nie tylko dla zabieganych

W dzisiejszych czasach jesteśmy w ciągłym pośpiechu. Pomiędzy pracą, rodziną i zasłużonym odpoczynkiem ciężko znaleźć chwilę na dodatkowe obowiązki. ONEMARKET wychodzi naprzeciw potrzebom naszych Klientów, proponując dodatkową usługę – wygodną dostawę z wniesieniem.

Pędzący świat coraz bardziej uniemożliwia nam samodzielne zajmowanie się wszystkimi sprawami, zwłaszcza w sytuacji, gdy budujemy dom swoich marzeń lub urządzamy przytulne mieszkanie. Dlatego w wyborze mebli idealnie dopasowanych do potrzeb naszych Klientów pomagają doświadczone dekoratorki wnętrz, a gotowe zamówienie dostarczamy za pośrednictwem wyspecjalizowanej w home delivery firmy Zadbano.

Za dodatkową dopłatą (od 10 zł, w zależności od wagi i wielkości mebla) istnieje możliwość wybrania usługi transportu wraz z wniesieniem mebla do domu.

Potrzebujesz więcej informacji - skontaktuj się z nami!

Infolinia tel. 22 599 40 68
pn-pt 10:00-18:00
sb 10:00-14:00

Koniec z kłopotami z wąską klatką schodową i nieporęczną przesyłką! Wszystkie usługi realizowane przez kurierów Zadbano odbywają się w dwuosobowej ekipie, która na życzenie wniesie meble do docelowej lokalizacji. Jeśli zabudowa architektoniczna umożliwia wniesienie przesyłki, pracownicy poradzą sobie ze wszystkimi trudnościami. Bez względu na numer piętra i obecność windy lub jej brak.

Nie próbujemy odstawić do lamusa sprawdzonej „instytucji szwagra”. Znaleźliśmy jednak wygodne rozwiązanie, dzięki któremu czas poświęcony na samodzielne wnoszenie ciężkich mebli można spędzić znacznie przyjemniej. Bez wnoszenia ciężkich paczek. Bez stresu!

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe - zarówno przez nas, jak i naszych Zaufanych Partnerów. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Akceptacja tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do nich klikając w zakładkę „Konfiguracja zgód”. Zgodę możesz wycofać w dowolnym momencie poprzez usunięcie plików cookies z przeglądarki z danego urządzenia końcowego.

Zamknij
pixel