DARMOWA DOSTAWA NA WSZYSTKO! POZNAJ SZCZEGÓŁY >>> link

Wygodny i nowoczesny fotel to ozdoba i komfort zarówno w sypialni jak i salonie

2023-04-11
Wygodny i nowoczesny fotel to ozdoba i komfort zarówno w sypialni jak i salonie

Salon i sypialnia to dwa wyjątkowe miejsca w każdym domu. Salon - przeznaczony dla każdego domownika i gości - tętniący życiem, i sypialnia - wyciszone miejsce, pełne intymności i harmonii. Ale jest jeden mebel niezbędny w obu pomieszczeniach - wygodny i nowoczesny fotel zarówno w salonie, jak i sypialni wpływa na optyczne proporcje pomieszczenia, dopełnia je i zdobi zapewniając nieoceniony komfort.

Wygodny i nowoczesny fotel - niezbędny luksus

Aranżując zarówno salon, jak i sypialnię, każdy pragnie, aby były to wnętrza przytulne i co najważniejsze funkcjonalne. Wygodny i nowoczesny fotel pozwoli na zrelaksowanie się po całym dniu, komfortowe oglądanie programów telewizyjnych lub czytanie książki. Niezależnie od tego, czy mówimy o przestronnych wnętrzach, czy też o mniejszych przestrzeniach, wygodny i nowoczesny fotel doskonale sprawdzi się także jako element wyrównujący aranżacyjne proporcje sypialni i salonu.

Vintage - dobry rocznik

Słowo vintage w języku angielskim dotyczy szlachetnego wina. Vintage znaczy więc tyle, co „dobry rocznik”. Aranżacje w tym stylu bazują na przekonaniu, że podobnie jak wino, tak i meble czy przedmioty użytkowe z czasem nabierają szlachetności, jednak nie starzeją się nigdy i nigdy nie wychodzą z mody. Wyjątkowym meblem zaprojektowanym w popularnym aktualnie stylu vintage, jest fotel boucle TOROSA - ze sklepu ONEMARKET. Model ten pozwala stworzyć ponadczasowe aranżacje i zaspokoić funkcjonalne i aranżacyjne potrzeby, każdego salonu i sypialni.

Wygodny nowoczesny fotel Torosa

Wyjątkowa propozycja

Wygodne, obszerne siedzisko fotela oraz duża poduszka na oparciu gwarantują maksymalną wygodę podczas odpoczynku. Do tego wysoka jakość wykonania, z dbałością o szczegóły oraz tkaniny najlepszej jakości, są gwarantem wieloletniego użytkowania tego wygodnego i nowoczesnego fotela. Fotel TOROSA to mebel, który szczególnie upodobały sobie osoby młode, poszukujące własnego sposobu na oryginalność. Wygodny i nowoczesny fotel to ozdoba i komfort zarówno w sypialni, jak i salonie. To fotel, na którym wzięcie głębszego oddechu w wolnej chwili, będzie prawdziwą przyjemnością.

Aranżacje z nowoczesnym fotelem Uszak

Z pomocą wygodnego i nowoczesnego fotela w sypialni i w salonie można stworzyć w danym pomieszczeniu odrębną aranżację, strefę, np. do czytania lub słuchania muzyki. Wystarczy wówczas niewielki stolik, kilka ozdób i roślin w donicach, by stworzyć małą, ale piękną przestrzeń do relaksu. Doceń możliwości aranżacyjne wygodnego i nowoczesnego fotela w sypialni lub salonie. Skorzystaj z pięknej propozycji marki Skandica: eleganckich i wygodnych foteli Uszak AGNETA

 

fotel uszak Skandica Agneta
Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2023
pixel