Targi Maison&Objet w Paryżu 09-13.09.2021

2021-09-21
Targi Maison&Objet w Paryżu 09-13.09.2021

Maison&Objet w Paryżu - jedne z największych targów wnętrzarskich w Europie za nami!

Tą przepełnioną inspiracjami i wnętrzarskimi trendami wystawę w Paryżu odwiedziło ponad 55 tysięcy miłośników designu i wyrafinowanego wzornictwa, entuzjastów domowego ogniska i wyjątkowych przedmiotów. Bardzo się cieszymy, że mogliśmy być wśród nich. Urzekły nas rzeźbiarskie formy, dominujące okrągłe kształty i wyjątkowe wzornictwo przepełnione intensywnymi barwami, czerpiącymi swoją siłę z kolorów ziemi i natury.
Dzięki takim wydarzeniom podnosimy jakość naszych produktów z których jesteśmy dumni oraz naszą świadomość projektową i aranżacyjną, która nieustannie się rozwija i podąża z duchem czasu!
Zapraszamy na relację, soczyście intrygujące zdjęcia i kilka naszych spostrzeżeń, które na pewno znajdą odzwierciedlenie w nowych kreacjach mebli dostępnych tylko w naszym boskim sklepie :)

Większość naszych mebli z oryginalnych, bestsellerowych kolekcji można obejrzeć na żywo w Showroomie:
ul. Węgierska 2
05-230 Kobyłka
pn-pt 10:00-18:00 / sb 10:00-14:00

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2021

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe - zarówno przez nas, jak i naszych Zaufanych Partnerów. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Akceptacja tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do nich klikając w zakładkę „Konfiguracja zgód”. Zgodę możesz wycofać w dowolnym momencie poprzez usunięcie plików cookies z przeglądarki z danego urządzenia końcowego.

Zamknij
pixel