DARMOWA DOSTAWA NA WSZYSTKO! POZNAJ SZCZEGÓŁY >>> link
2023-06-28

Subtelny szyk w salonie to elegancka biała lub czarna komoda RTV

Na to, aby salon wyglądał elegancko składa się wiele czynników. Jednym z nich jest dobór odpowiedniej, proporcjonalnej i funkcjonalnej komody RTV. Z racji swego przeznaczenia komoda RTV zajmuje centralny punkt i jest pierwszym elementem, na który zwracamy uwagę wchodząc do salonu. Warto więc, aby jej wygląd budził nasze zadowolenie i podziw naszych gości.

Komoda RTV jaka powinna być

Jeżeli planujesz zakup nowego telewizora lub tylko wymianę komody RTV, aby dokonać dobrego wyboru, musisz uświadomić sobie kilka spraw. Na początek zastanów się nad miejscem, w jakim stanie komoda RTV. Następnie, jaka jest wielkość telewizora, który posiadasz lub jakiej wielkości będzie, jeśli dopiero zamierzasz go kupić. Z pewnością planujesz zakup eleganckiej i szykownej komody RTV, ale jakich dodatkowych funkcji oczekujesz od tego mebla? Czy chcesz wyeksponować na jej półkach kolekcję płyt DVD lub ustawić sprzęt multimedialny? A może bardziej potrzebujesz komody RTV jako miejsca, gdzie pochowasz dokumenty i podręczne drobiazgi, a chcesz jedynie wyeksponować elegancję komody?

Jaka jest najlepsza komoda?

To ta, która wprowadzi subtelny szyk w salonie, to elegancka biała lub czarna komoda RTV. Zarówno białe, jak i czarne komody RTV są niezwykle efektowne i niewątpliwie zwracają na siebie uwagę pośród innych elementów wystroju. Są więc od dawna bardzo popularne, ponieważ doskonale wpisują się we współczesne trendy aranżacyjne. Przykładem subtelnego szyku w salonie, jest komoda RTV Dancan Marika ze sklepu ONEMARKET. To piękna komoda, która idealnie sprawdzi się w stylu minimalistycznym i nowoczesnym, a dzięki uniwersalnemu kolorowi bieli lub czerni oraz złotym obrzeżem ABS z efektem szczotkowania, idealnie wpisze się w aranżację w stylu glamour.

Elegancka czarna komoda RTV Dancan Marika

Black and White: Elegancka biała lub czarna komoda RTV

Odpowiednio dobrana komoda RTV może być wspaniałą ozdobą każdego salonu bez względu na jego układ czy metraż. Zarówno biel, jak i czerń idealnie sprawdzają się jako uniwersalne kolory dla komody RTV w eleganckim salonie. Biel powoduje optyczny efekt powiększenia wnętrza i nadaje mu niepowtarzalnego, eleganckiego i nowoczesnego charakteru. Biała komoda RTV jest więc doskonałym wyborem do niezbyt dużych salonów. Ponadto biel doskonale podkreśla i eksponuje ekran telewizora i sprzęt multimedialny i nigdy nie wychodzi z mody. Czarne komody RTV mają wiele zalet: dodają wnętrzu głębi, są eleganckie, ponadczasowe i pasują do wielu stylów wnętrzarskich. Świetnie odnajdują się w aranżacjach w stylu glamour, nowoczesnym lub loftowym. Ponadto ozdoby, większość kolorów zasłon, podłóg czy dywanów zawsze w zestawieniu z bielą lub czernią będą wyglądać elegancko

Funkcjonalność eleganckiej komody RTV

Wysokość eleganckiej komody RTV powinna mieć około 50-60 cm co wygodnie pozwala oglądać telewizję. Jeżeli telewizor postawiony jest na komodzie ekran pozostaje na wysokości wzroku siedzącego. Głębokość komody RTV powinna mieć optymalnie 30-40 cm, jeżeli ma służyć wyłącznie jako „podstawka” pod telewizor. Jeśli ma pomieścić jeszcze sprzęt audio czy wideo, głębokość powinna być dopasowana do wielkości tego sprzętu. Przyjęło się uważać, że elegancka komoda RTV, z powodów estetycznych i praktycznych, powinna być ok. 20-40 cm dłuższa niż telewizor. Taki margines to ochrona telewizora przed ewentualnym potrąceniem w trakcie przechodzenia oraz eleganckie wyeksponowanie ekranu nadające salonowi subtelnego szyku.

pixel