DARMOWA DOSTAWA NA WSZYSTKO! POZNAJ SZCZEGÓŁY >>> link

Obrazy na płótnie - nowość w ONEMARKET!

2022-07-11
Obrazy na płótnie - nowość w ONEMARKET!

Czym się wyróżnić? Jak nadać aranżacji charakteru, koloru, dynamiki? Postaw na przykuwający wzrok obraz! Specjalnie dla ONEMARKET powstała seria intrygujących obrazów ArtPunk autorstwa Marcina Waśki, która stylistycznie koresponduje z meblami Dancan oraz Skandica.

5 nowoczesnych grafik, które swoim przekazem podkreślają siłę kobiecego uroku, nutę tajemniczości i energię jaką nadaje kolor, dostępnych jest w 3 rozmiarach: 40x30 cm, 75x55 cm, 120x90 cm. Obrazy ArtPunk inspirowane estetyką bestsellerowych kolekcji mebli Dancan, takich jak EVA, czy Skandica linia MERLIN, zostały wykonane na wyłączność sklepu ONEMARKET:

1. KIOKO
2. COLETTE
3. AMARA
4. LAILA
5. MIA

 

Misja

Tam gdzie artystyczny przekaz łączy się ze sztuką użytkową mamy do czynienia z popularyzacją estetycznych doznań w codziennym życiu. ArtPunk to wyjątkowa marka, której misją jest upowszechnianie nowoczesnego malarstwa, tak aby stało się ono dostępne dla każdego.
Sukces marki opiera się na trzech filarach:
- Ekskluzywność: ArtPunk współpracuje z młodymi artystami z całego świata, którzy tworzą wspaniałe i nowoczesne dzieła sztuki specjalnie na zamówienie marki. Są one zgodne z najnowszymi trendami w sztuce, co gwarantuje aktualność przesłania dzieła przez wiele lat. Każde z nich powstaje na wyłączność (można je kupić tylko pod marką ArtPunk), aby Klienci marki mogli cieszyć się produktem ekskluzywnym.
- Przystępność: Dzięki zastosowaniu systemu kontrolowanego nakładu reprodukcji, dzieła powstają w takiej ilości kopii, aby cena każdego z obrazów była przystępna tzn. niska, a jednocześnie dzieło nadal pozostało wyjątkowe.
- Dostępność: staramy się, aby wszystkie nasze obrazy czekały na Twoje zamówienie w magazynie. To oznacza, że możesz cieszyć się swoim obrazem nawet po dwóch dniach od złożenia zamówienia!

Obraz Kioko

O Autorze

Marcin Waśka - Absolwent Szkoły Projektowania Ubioru. Tworzył kreacje między innymi dla aktorki Ewy Skibińskiej. Zajmuje się szeroko pojętym wzornictwem i grafiką. Jego projekty etykiet można zobaczyć na opakowaniach kawy jednej z uznanych firm. Pasjonuje się wzornictwem na tkaninie, ilustracjami i akwarelami. Inspiracją staje się wszystko to, co nas otacza. Ukazuje świat czasem mroczny, fantastyczny, często posługuje się formą abstrakcji. Pewne tematy traktuje z przymrużeniem oka; wyraża to w swoich erotykach i otwartym cyklu "Plaża nudystów", który stał się jego znakiem rozpoznawczym. Współpracuje z jedną z wrocławskich galerii na kultowych Jatkach. Brał udział w wystawie podczas corocznej nocy designu w galerii Domar we Wrocławiu. Zwolennik upcyclingu, który wyraża w oryginalnych obrazach z denimu.

Z myślą o meblach

Założenie projektu było proste: stworzyć serię dekoracji w postaci obrazów, pozostających w idealnej symbiozie kolorystycznej i stylistycznej z kolekcjami, które nasi Klienci lubią najbardziej. Bardzo często tworząc aranżację, wizję jakiegoś pomieszczenia czy charakteru całego wnętrza brakuje przysłowiowej "wisienki na torcie". Marka ArtPunk wyszła na przeciw naszym odbiorcom i we współpracy z utalentowanym młodym artystą Marcinem Waśka stworzyła serię obrazów wysokiej jakości. Inspiracji było mnóstwo. Główne kolekcje, które łączą się w harmonijną całość z grafikami Marcina to m.in:

1. Kolekcja Skandica Merlin: bestsellerowa linia, która swój sukces zawdzięcza wyważonemu połączeniu prostoty z nieszablonowym luksusem. Obraz MIA oddaje to co w kolekcji najważniejsze - stonowany urok. Jednocześnie trochę przekornie odmładza i rozluźnia atmosferę czarnej elegancji. Z kolei grafika KIOKO dynamicznie podkreśla kolorystykę zielonej kolekcji Merlin i jest jest wizytówką.
2. Kolekcja Dancan Eva: to ultranowoczesna, lekka i elegancka propozycja mebli w połysku, której patronką jest LAILA - obraz o zwiewnej kolorystyce, ale ze śmiałym przekazem kobiecości.
3. Kolekcja Skandica Harmoni: skandynawski powiew bieli i drewna wzbogacony o złote dodatki, podobnie jak obraz AMARA w klasycznych barwach bieli, czerni i beżu z przykuwającym wzrok czerwonym akcentem.
4. Kolekcja Skandica Polka: ta granatowa seria mebli od dawna króluje na polskich salonach;) Reprezentuje ją COLETTE - grafika pełna barw i powściągliwej tajemniczości.

 

Obraz MIA, komoda Skandica Merlin

Obrazy ArtPunk nie tylko reprezentują flagowe kolekcje mebli ONEMARKET. Można nimi uzupełniać różnorodne aranżacje i ciekawie zestawią się z takimi kolekcjami jak: Skandica Vigge, Dancan Lotta, Dancan Caroline, Dancan MirkaDancan Magica czy Dancan Yoko - nowość w ONEMARKET:

Obraz Amara, komoda Dancan Yoko
Obraz Laila, komoda Dancan Yoko

Montaż obrazu - bułka z masłem!

Wygoda i oszczędność czasu przede wszystkim. Montaż obrazów ArtPunk odbywa się bez wiercenia! W każdej paczce znajdują się specjalne rzepy, które umożliwiają bezinwazyjne zamocowanie obrazu na ścianie! Wystarczy przykleić rzepy, wypoziomować obraz i przycisnąć go do ściany - cała operacja zajmuje kilka minut.

 

Obraz Colette
pixel