DARMOWA DOSTAWA NA WSZYSTKO! POZNAJ SZCZEGÓŁY >>> link

Komody Merlin - komody, które skradły serca Polek!

2023-02-02
Komody Merlin - komody, które skradły serca Polek!

Jeśli chcesz aby w Twoim domu pojawił się mebel, w którym zakocha się każdy kto na niego spojrzy, poznaj kolekcję MERLIN. Marka Skandica znalazła złoty środek pomiędzy prostotą a elegancją. Minimalistyczna forma komody Merlin, lekka i zwiewna dzięki wysokim, smukłym nóżkom, zdobiona kunsztownie wykonanym uchwytem w kształcie liścia sprawia, że odnajdzie się w każdej przestrzeni.

Kolekcja Merlin to nie tylko komody!

Marka Skandica, odpowiadając na potrzeby swoich Klientek, stworzyła całą linię mebli zdobionych, sławnym już, uchwytem w kształcie liścia. Dzięki temu Polki otrzymały gotowe rozwiązania do zaaranżowania swoich salonów, sypialni oraz przedpokojów. Dlatego kolekcja Merlin to nie tylko komody. To również urocze szafki nocne, które będą ozdobą każdej sypialni, komody wysokie - nietypowe, wyrafinowane w swojej wysokości, komody RTV, które są zarówno funkcjonalne, a zarazem olśniewające, oraz szafki na buty, których pozazdrości każdy gość witany w progu domu. Komody i szafki Merlin dostępne są w 4 wersjach kolorystycznych: granatowej, zielonej, czarnej oraz białej. Kolekcja Skandica Merlin, początkowo dostępna tylko ze złotymi dodatkami, szybko doczekała się również wersji "srebrnej". 

Polki pokochały komody Merlin

Kolekcja sygnowana marką Skandica szybko zyskała na popularności, stając się bestsellerową kolekcją w sklepie Onemarket.pl. Projekty mebli Merlin urzekły Polki, które odnalazły w nich prostotę i nieodparty urok. Komody Merlin zostały docenione przez polskie architektki, m.in. Martę Czerkies, która wykorzystała czarną wersję klasycznej komody Merlin w swojej sypialni, dokumentując wszystko w programie Canal+ Domo Zbudujemy ten dom, jak również polskie Celebrytki, takie jak Agnieszka Mrozińska. Ta ostatnia, nie mogąc zdecydować się na jedną wersję kolorystyczną, urządziła w swoim warszawskim apartamencie aż dwie komody Merlin - zieloną oraz białą!

Zajrzyjmy do niektórych tylko domów Polek, w których komody i szafki Merlin ❤ zagościły na dobre:

Pokaż więcej wpisów z Luty 2023
pixel