DARMOWA DOSTAWA NA WSZYSTKO! POZNAJ SZCZEGÓŁY >>> link

Komoda do sypialni jako ozdoba całego wnętrza

2023-08-07
Komoda do sypialni jako ozdoba całego wnętrza

Komoda do sypialni nie bez powodu nazywana jest królową mebli. Potrafi urzekać swoim wzornictwem, w którym dominuje prosta elegancja. Łączy walory praktyczne z dekoracyjnymi jak niewiele innych mebli. Gdy w Twoim mieszkaniu brakuje miejsca do przechowywania, komoda do sypialni przyjdzie Ci z pomocą.

Praktyczna strona komody do sypialni

Komoda do sypialni zawsze będzie idealnie funkcjonalnym rozwiązaniem. Pasuje do każdego rodzaju aranżacji i do każdej powierzchni sypialni. Wystarczy, że dobierzemy odpowiednią szeroką lub wąską a wysoką komodę. Jeżeli zajdzie taka potrzeba w małych pomieszczeniach, niższą komodę możemy zaadaptować do funkcji nocnej szafki przy łóżku. Jeżeli zawiesimy nad nią lustro, komoda do sypialni z powodzeniem może zastąpić nam toaletkę. Jeśli mamy nawyk oglądania telewizji przed snem, wyższa lub trochę dłuższa komoda, z powodzeniem posłuży nam jako szafka pod telewizor. Najważniejszą praktyczną zaletą komody do sypialni jest jej pomoc w uporządkowaniu rzeczy osobistych i setek otaczających nas drobiazgów.

Komoda jest piękna

Komody zaskakują pojemnością i pozwalają na przemyślane posegregowanie przechowywanych przedmiotów. Komoda może dyskretnie wtapiać się w tło albo przyciągać uwagę i wyróżniać się spośród pozostałego wyposażenia. Często odpowiednio dobrana komoda do sypialni sama w sobie stanowi wyjątkową ozdobę pomieszczenia, wspaniale podkreślając wystrój i nadając mu wyjątkowego charakteru. Szeroki wybór komód ze sklepu ONEMARKET, gwarantuje dobranie odpowiedniej pięknej i funkcjonalnej komody do sypialni jako ozdoby całego wnętrza.

Komoda MAUD - gustowne połączenie połyskującej czerni z dębem craft w odcieniu tobacco

Meble z klasą

Różnorodność stylów, oryginalność, nietuzinkowe rozwiązania techniczne zastosowane przy tworzeniu komód, a nade wszystko eleganckie fronty mebli, rzucające się w oczy od razu po wejściu do sypialni, sprawiają, że od ich piękna nie można oderwać wzroku. Wybór takiej komody do sypialni gwarantuje przeniesienie wystroju wnętrza na wyższy poziom aranżacji. Komody do sypialni oferty ONEMARKET, to ponadczasowe meble, który nigdy nie spowszednieją, ponieważ ich uroda nie tkwi w modzie, ale w ponadczasowym pięknie klasycznego designu zaprawionego nutą awangardy. Ponadto, niezależnie od stylu, komody do sypialni ze sklepu ONEMARKET są wykonane z wysokiej jakości materiałów z dbałością o każdy detal konstrukcyjny i subtelne elementy dekoracyjne.


Jak udekorować piękno?

Komody do sypialni to doskonałe miejsce na różnego rodzaju dekoracje. Odpowiednio dobrane dodatki na komodzie sprawiają, że styl aranżacji zostaje podkreślony, a sam mebel prezentuje się znacznie atrakcyjniej. Co postawić na komodzie w sypialni? Pamiętając o umiarze możesz postawić wazony z kwiatami, rośliny doniczkowe, ramki ze zdjęciami, pamiątki przywiezione z wakacji lub ozdobne pojemniki i szkatułki do przechowywania biżuterii. Pięknie zaprezentuje się lampa nocna czy książki. Nie umieszczaj na komodzie zbyt wielu drobnych akcesoriów. Najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest wybór jednej większej dekoracji centralnej i kilku innych, nieco mniejszych elementów.

Elegancka komoda MONTGOMERY z rattanowymi drzwiami
Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2023
pixel