DARMOWA DOSTAWA NA WSZYSTKO! POZNAJ SZCZEGÓŁY >>> link

Jak wybrać stolik nocny?

2021-12-07
Jak wybrać stolik nocny?

Podczas urządzania sypialni w pierwszej kolejności skupiamy się na łóżku, które stanowi główny element pomieszczenia. Ale to nie jedyny element, którego wybór jest problematyczny, bowiem w jego sąsiedztwie nie może zabraknąć stolika nocnego.

Jaki rodzaj i kolor stolika nocnego wybrać?

Na rynku dostępnych jest tyle rodzajów stolików nocnych, ile istnieje gustów. Każda osoba znajdzie coś dla siebie. Do podstawowych zastosowań wystarczy prosty stolik jedynie z blatem. Jeśli chcemy przy łóżku trzymać również kilka drobiazgów, wtedy lepiej jest zdecydować się na szafkę z szufladami, dzięki czemu łatwiej będzie zadbać o porządek.

Kolor, styl i kształt stolika należy dobrać do ogólnego charakteru sypialni, aby idealnie się w niego wpasowywał. Dobrze jeśli całe wnętrze współgra ze sobą, tworząc idealną całość i harmonię, która będzie sprzyjała nastrojowi odpoczynku.

Dodatkowe funkcje stolików nocnych

Jeśli cenimy wielozadaniowość, wtedy dobrym wyborem będzie stolik nocny wyposażony w kółka. Dzięki nim bez problemu przesuniemy go w inne miejsce pokoju, w zależności od potrzeb. W ten sposób może na chwilę stanąć obok fotela lub zamienić się w stolik kawowy.

Aranżacja idealnej sypialni to wybór między estetyką, komfortem oraz funkcjonalnością. Meble powinny być ze sobą zgrane i stanowić harmonijną całość, aby czas spędzony w tym pomieszczeniu nastrajał do relaksu oraz sprzyjał odpoczynkowi. Stolik nocny powinien spełniać te wszystkie wymagania, będąc jednocześnie wspaniałym akcentem w niezwykłym wnętrzu.

Czarna szafka do sypialni Dancan EVA

Na zdjęciu: Czarna szafka nocna Dancan EVA

Biała szafka do sypialni Dancan MIRKA

Na zdjęciu: Biała szafka nocna Dancan MIRKA

Szafka nocna na złotych nogach

Na zdjęciu: Szafka nocna Dancan FAVIOLA

pixel