DARMOWA DOSTAWA NA WSZYSTKO! POZNAJ SZCZEGÓŁY >>> link

Jak nowoczesne komody organizują przestrzeń - sprawdź!

2022-11-25
Jak nowoczesne komody organizują przestrzeń - sprawdź!

Nowoczesne komody są nieodłącznym elementem wyposażenia każdego domu. Pierwotnie były obecne wyłącznie na królewskim dworze. Dziś należą do najbardziej wszechstronnych i powszechnych mebli. Spełniają zarówno funkcję podręcznego magazynu, jak i ozdoby.

Dzięki swoim konstrukcjom nowoczesne komody zajmują mało przestrzeni, ale oferują mnóstwo miejsca do przechowywania. Potrafią przybierać rozmaite kształty i wymiary, ale zawsze pozostaną meblem pomocnym w uporządkowaniu rzeczy osobistych i setek otaczających nas drobiazgów, choć nieraz wydaje się to graniczyć z cudem. Sekret pojemności i ich funkcjonalności kryje się w tym, że nowoczesne komody łączą w sobie przemyślany układ mniejszych lub większych szafek półek lub szuflad. To znacznie ułatwia porządkowanie przedmiotów różnego rodzaju.

Gdzie najlepiej sprawdzi się nowoczesna komoda?

Nowoczesna komoda to mebel praktyczny i uniwersalny – przydaje się we wszystkich pomieszczeniach. Jest nieodzowna w salonie oraz w sypialni, świetnie wkomponuje się w przedpokoju i w pokoju młodzieżowym lub dziecięcym jako miejsce do przechowywania zabawek. Współczesne komody mogą też z powodzeniem służyć jako stolik pod telewizor. 

Praktyczne wysokie nóżki ułatwiają pod nimi sprzątanie i optycznie powiększają przestrzeń. Oczywiście warto dobrze przemyśleć, jakiej komody potrzebujemy w danym miejscu. Jest to sprawa o tyle istotna, że form, w jakich mogą występować te meble, jest bez liku. Znajdziemy komody wysokie, niskie, szerokie, wąskiez witrynami lub bez. Łatwo więc dostosować model komody do swoich potrzeb.

Biała nowoczesna komoda Dancan Mirka

Jak najlepiej wykorzystać funkcjonalność komód

Nowoczesne komody to pełnoprawne meble nieodzowne w naszych domach, które praktycznie pasują do każdego stylu urządzania wnętrz – poczynając od retro, poprzez klasykę, do nowoczesności. Nowoczesne komody to nie tylko komody w kształcie prostokąta, które królują w salonie. To również komody węższe dostosowane do wąskich przedpokojów, komody, które są dedykowane jako szafki na buty, komody mniejsze kwadratowe, które mają ukryte szuflady, wysuwane półki służące do przechowywania drobiazgów w przedpokoju (klucze, okulary, rękawiczki). Nowoczesne komody z mnogością szuflad można wykorzystać jako bieliźniarki w sypialni, a ich minimalistyczny styl sprawia, że można je spokojnie zaaranżować w biurze z przeznaczeniem na dokumenty. Nowoczesna komoda to mebel do podziwiania, wystarczy, obecnie modny, ozdobny element - złoty lub srebrny uchwyt. Mają jeszcze jedną zaletę: powierzchnia ich blatu z powodzeniem pełni funkcję dekoracyjną. Jest to dodatkowa funkcja, a dekoracja na komodzie jest elegancko eksponowana.

 

Nowoczesna komoda na buty Skandica Merlin ze złotymi dodatkami
Pokaż więcej wpisów z Listopad 2022
pixel