DARMOWA DOSTAWA NA WSZYSTKO! POZNAJ SZCZEGÓŁY >>> link

Czarne meble do salonu z drewnem - poznaj kolekcję Skandica Harmoni

2023-04-11
Czarne meble do salonu z drewnem - poznaj kolekcję Skandica Harmoni

Poszukujesz funkcjonalnych, a jednocześnie fascynujących mebli, które uzupełnią przestrzeń salonową i sypialnianą Twego domu? Przedstawiamy Tobie niepowtarzalny design czarnych mebli do salonu kolekcji Skandica Harmoni. To fascynujące meble, który zahipnotyzują Cię od pierwszego spojrzenia.

Idealna kompozycja: czarne meble z drewnem z dodatkiem złota

Producentem czarnych mebli do salonu z drewnem kolekcji Harmoni jest polski wytwórca mebli Skandica. Nowoczesna kolekcja wykonana jest z płyty meblowej w modnym kolorze czarnym, natomiast uchwyty i nóżki powstały z metalu w kolorze złotym. Takie połączenie sprawia, że kolekcja Skandica Harmoni prezentuje się niebywale szykownie. Wysokie złote nóżki nadają bryłom mebli optycznej lekkości.
Poznaj kolekcję mebli do salonu z drewnem w eleganckiej czerni Skandica Harmoni, która może zamieszkać w Twoim domu!

Czarna komoda i szafka nocna Skandica HARMONI

Gabaryty czarnej komody Skandica HARMONI pozwoliły na zastosowanie pojemnych szuflad i półek czyniąc ją bardzo praktyczną. W części środkowej zaprojektowano cztery szuflady. Komoda została także wyposażona w dwie odsłonięte półki na ozdobne przedmioty lub książki. Czarna szafka nocna HARMONI została wykonana z wielką starannością z wykorzystaniem materiałów estetycznych i trwałych. Elegancka matowa czerń dominująca w kolorystyce mebli, została zestawiona z dębowym dekorem odwzorowującym naturalne drewno. Do otwierania szuflad zastosowano prowadnice Push to Open, co sprawia, że szuflady otwieranie jest wyjątkowo łatwe.

Czarna komoda Skandica Harmoni
Czarna szafka nocna Skandica Harmoni

Elegancka czarna szafka RTV Skandica HARMONI


Nowoczesna czarna szafka RTV Skandica HARMONI to praktyczny mebel, niezastąpiony w kąciku filmowym, który ułatwi organizację sprzętu RTV oraz innych przedmiotów. Podobnie jak w komodzie z kolekcji HARMONI, w szafce RTV znajdują się drzwiczki, które mimo tego, że posiadają ozdobne uchwyty, otwierają się za pomocą systemu Push to Open. W części środkowej zaprojektowano dwie szuflady i odsłoniętą półkę na ozdobne przedmioty lub sprzęt elektroniczny. Niezwykle gustowna szafka RTV wsparta na wąskich, stożkowych nogach nada Twojemu wnętrzu wysublimowanej elegancji.

Funkcjonalny stolik kawowy z podnoszonym blatem

Czarny stolik kawowy ze schowkiem Skandica HARMONI to bardzo praktyczny mebel, dla klientów, którzy szukają nietuzinkowych rozwiązań. Blat stolika podnosi się, tworząc w ten sposób łatwo dostępną oraz wygodną mini przestrzeń biurową bądź jadalnianą. Zastosowano w tym celu najwyższej jakości system otwierania z wbudowanym amortyzatorem zamykania, co przekłada się na komfort użytkowania. Stolik posiada także półkę, która pomoże uporządkować przestrzeń, mając jednocześnie przydatne przedmioty pod ręką. Blat stolika oraz korpus wykonano z matowej i odpornej na zarysowania płyty laminowanej. Zarówno komoda, szafka nocna, szafka RTV Skandica HARMONI oraz stolik kawowy posiadają wysokie nóżki (18 cm). Takie rozwiązanie umożliwia bezproblemowe utrzymanie porządku i umożliwia użycie robota sprzątającego.

Czarna szafka RTV Skandica Harmoni
Czarny stolik Skanica Harmoni z podnoszonym blatem

Kolekcja mebli do salonu Skandica HARMONI dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej oraz białej >>> link do kolekcji

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2023
pixel