DARMOWA DOSTAWA NA WSZYSTKO! POZNAJ SZCZEGÓŁY >>> link

Białe meble do salonu z ozdobnymi czarnymi uchwytami - poznaj Skandica Merlin

2023-05-13
Białe meble do salonu z ozdobnymi czarnymi uchwytami - poznaj Skandica Merlin

Białe meble do salonu z ozdobnymi czarnymi uchwytami to idealne rozwiązanie, zwłaszcza, jeżeli nie masz jeszcze ugruntowanego poglądu co do wyboru kolorystyki ścian. Ponadto, jeżeli częściej niż inni, lubisz zmieniać aranżację i otaczające Cię barwy ścian, wybór białych mebli do salonu to kompromis połączony z funkcjonalnością i elegancją.

Z bielą wszystko jest możliwe

Salon, to przestrzeń, w której każdego dnia toczy się życie rodzinne i towarzyskie, to też miejsce, gdzie samotnie relaksujemy się czytając czy słuchając muzyki. Dlatego wyposażenie salonu musi być z jednej strony reprezentacyjne, a z drugiej jak najbardziej wygodne. Białe meble do salonu z czarnymi uchwytami - Skandica Merlin ze sklepu ONEMARKET to idealne rozwiązanie. Dzięki swemu prostemu designowi z subtelnym elementem dekoracji pięknie będą wyglądać zarówno we wnętrzach ciemnych, jak i tych we wszystkich możliwych barwach ścian.

Czarne ozdobne uchwyty

Mimo upływu czasu i zmieniających się dość szybko trendów stylistycznych, białe meble ciągle są jednym z najpopularniejszych wyborów. Białe meble do salonu z czarnymi uchwytami - Skandica Merlin wyróżnia bezkonkurencyjna uniwersalność i prosta elegancja. Urodę komody Skandica MERLIN, jak i całej kolekcji, podkreśla duży, czarny uchwyt w kształcie liścia wykonanego z metalu, za pomocą którego otwiera się wewnętrzne drzwiczki komody czy szafek. Element dekoracyjny, dwuczęściowy uchwyt w kształcie liścia, pięknie komponuje się z wysokimi czarnymi nóżkami mebli z kolekcji Skandica Merlin. Kolekcja posiada piękną szafkę, która może pełnić dwojaką funkcję: w salonie, jako szafka boczna albo jako szafka nocna w sypialni.

Białe meble do salonu z czarnymi uchwytami Skandica Merlin

Białe meble do salonu z ozdobnymi czarnymi uchwytami - MERLIN - Meble z górnej półki

Białe meble do salonu z czarnymi uchwytami - Skandica Merlin to także praktyczna komoda RTV i wysoka komoda Skandica MERLIN, która w swojej delikatnej, smukłej bryle kryje aż dziesięć pojemnych półek. Jej drzwiczki wyposażone zostały w zawiasy z funkcją cichego domyku. Poza niewątpliwą urodą całej kolekcji, białe meble do salonu z czarnymi uchwytami - Skandica Merlin mają kilka technicznych atutów. Cechuje je nowoczesne, modernistyczne wzornictwo w wysokiej jakości wykonania. Optymalne wymiary mebli, ich prosta i elegancka forma oraz brak elementów montażowych na zewnętrznych powierzchniach sprawia, że są jednymi z lepiej wyprodukowanych w Polsce.

Biel i inne barwy

Biel jest kolorem uniwersalnym, dzięki czemu bezproblemowo harmonizuje z całą paletą barw tworząc piękne wrażenia dla oka. Dlatego białe meble do salonu z czarnymi uchwytami można dowolnie zaaranżować i łatwo nadać im wyjątkowy charakter – wystarczy kilka dodatków, rodzaj oświetlenia lub kolor ścian. Jeśli stawiasz na minimalizm, zdecyduj się na ściany w odcieniach beżu czy szarości. Możesz także pokusić się o pełne energii kontrasty. Nasycone fiolety, zielenie i odcienie rudego w połączeniu z białymi meblami stworzą dynamiczny nastrój. Niezależnie od tego, jaki teraz nadasz kolor ścianom, białe meble będą wyglądać pięknie i stylowo. A jeżeli po jakimś czasie zdecydujesz się na zmianę aranżacji salonu, na nowo będziesz zaskoczony urodą białych mebli do salonu z czarnymi uchwytami - Skandica Merlin.

Pokaż więcej wpisów z Maj 2023
pixel