Proste i piękne biurko drewniane w kształcie prostokąta. Poniżej blatu, w centralnej części, znajduje się półka zamontowana na stałe. Po prawej stronie zamontowano cztery średniej głębokości szuflady. Całość uzupełniają stylizowane uchwyty wybarwione w starym złocie oraz nadający lekkości cokół prosty u podstawy.
Stylowe biurko drewniane wykonane w całości z drewna litego sosnowego o grubości 18mm. Szuflady montowane na prowadnicach rolkowych gwarantujących wieloletnią bezawaryjną pracę. Dna szuflad wykonane z lakierowanej płyty HDF.
Wymiary biurka:
Do wyboru u góry strony:
Opcje z wyceną indywidualną (proszę kontaktować się z opiekunem działu):
Opcje kolorystyczne:
Zmontowany mebel wysyłamy na palecie firmą kurierską.
Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm. Wszelkie informacje na temat produktów w ofercie Internetowego sklepu onemarket.pl są zgodne z danymi katalogowymi producentów. Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
onemarket.pl © 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone. Created by: Xann Marketing